İade Politikası

Aldığınız her ürün, firmamızın garantisi altındadır.

Tadını / kalitesini beğenmediğiniz ve son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikâyetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde www.trabzonhurmasi.com adresine başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ve sipariş numaranızı içeren bir yazı ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi (Kargo şirketi) önünde derhal açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar mevcutsa bunu önce fotoğraflayarak ve daha sonra kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almaktan kaçınma hakkınız bulunmaktadır. Tarafınızca ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmiş sayılmaktadır.

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmaması durumunda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti şirketimize ait olmak üzere anlaşmalı kargo şirketi aracılığıyla iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Şirketimizin anlaşmalı olmadığı kargo şirketine yapılan iadeler için kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.